Reklamacje

Szczegółowe informacje o trybie postępowania reklamacyjnego znajdą Państwo w punkcie 8. Regulaminu sklepu internetowego Trychodrogeria, który jest dostępny na stronie internetowej Sklepu w zakładce Regulamin. Prosimy się z nim zapoznać przed przystąpieniem do postepowania.

 

Zgodnie z punktem 8.3.2. Regulaminu, reklamacje z tytułu niezgodności Produktu z Umową sprzedaży można składać pisemnie na trzy sposoby:

  1. Wypełniając i wysyłając elektroniczny formularz reklamacji towarów zamieszczony na stronie internetowej Sklepu w zakładce Reklamacje (obok).
  2. Wypełniając formularz reklamacji towarów zamieszczony w formacie PDF na stronie internetowej sklepu w zakładce Reklamacje (wzór formularza na dole strony), a następnie przesłanie go do Sklepu za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: sklep@trychodrogeria.pl
  3. Wypełniając formularz reklamacji towarów zamieszczony w formacie PDF na stronie internetowej Sklepu w zakładce Reklamacje (wzór formularza na dole strony), a następnie przesłanie go w wersji papierowej na adres Trychodrogeria Pogotowie Trychologiczne, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 12, 90-131 Łódź.

 

Rekomendujemy korzystanie z formularza reklamacji towarów zamieszczonego obok.

 

UWAGA:

W przy przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji z żądaniem odstąpienia od umowy i zwrotu pieniędzy prosimy zapoznać się z procedurą zwrotu towaru w zakładce Odstąpienie od umowy.

Formularz reklamacji towarów
  •  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl