Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii to jeden z pionierów trychologii w Polsce. W indywidualnie dobranych kuracjach trychologicznym opiera się na interdyscyplinarnej diagnostyce

Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii

Sortuj produkty
sortuj wg :

Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii to jeden z pionierów trychologii w Polsce. Gabinet trychologiczny tworzą specjaliści z różnych dziedzin: trychologii, dermatologii, kosmetologii, dietetyki i psychologii, dzięki czemu kuracje trychologiczne mają charakter kompleksowy. Dobór odpowiedniej terapii trychologicznej wiąże się z pogłebionymi wywiadami z wcześniej wskazanymi specjalistami, w zależności od zidentyfikowanego problemu. 

Gabinet współpracuje z najlepszymi markami producentów trychokosmetyków. Od poczatku swojego istnienia pracował na setkach preparatów, dzieki czemu posiada bardzo bogatą wiedzę na temat możliwości ich zastosowania oraz efektywności bardzo szerokiej gamy praktycznie przetestowanych produktów trychologicznych. Trychodrogeria korzysta z doświaczenia Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii przy doborze kosmetyków trychologicznych do oferty sklepu interentowego. Centrum jest także partnerem programu Pogotowie Trychologiczne. Więcej o programie w zakładce Pogotowie Trychologiczne.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl