Aktualności

kwi 05
Zadbaj o swój zarost przez żoładek

Zadbaj o swój zarost przez żołądek

Ludzki organim w drodze ewolucji wypracował sposób postępowania, zgodnie z którym składniki odżywcze z pokarmów są dostarczane do włosów, w tym do zarostu, w ostatniej kolejności. Dowiedz się, jak jeść, by zasilić włosy i brodę w to, co jest nich najbardziej potrzebne by wyglądać zdrowo. Radzi trychodietetyk

mar 17
Pielęgnacja brody, czyli od czego zacząć

Pielęgnacja brody, czyli od czego zacząć?

Panowie, jeżeli marzycie o pięknym i zdrowym zaroście to z pewnością warto dowiedzieć się, jak ją odpowiednio pielęgnować by z dumą prezentować ją całemu światu. Zdrowa broda to atut współczesnego mężczyzny! Przyzna to nie jedna kobieta. 

mar 08
Geneza i budowa włosów na twarzy mężczyzny

Broda okiem trychologa

W Trychodrogerii rozwijamy asortyment profesjonalnych produktów do pielęgnacji męskiego zarostu. Rozpoczynamy tym samym cykl artykułów poświęconych tematyce brody i adresowanych nie tylko do brodaczy.

mar 04
Życzenia z okazji Dnia Kobiet od sklepu internetowego Trychodrogeria.pl

Konkurs trychologiczny z okazji Dnia Kobiet

Zachęcamy do konkursu z okazji Dnia Kobiet zorganizowanego przez nasz partnerski gabinet trychologiczny z Łodzi, w ramach którego do wygrania są trzy darmowe konsultacje trychologiczne. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie czy więcej włosów mają blondynki, szatynki, brunetki czy rude?

sty 22
Zbiórka trychologów na rzecz 29. Finału WOŚP

Wspieraj 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z trychologami!

Trycholodzy z naszego partnerskiego gabinetu Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii aktywnie włączyli się do tegorocznej zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gratulujemy tej szlachetnej inicjatywy i przyłączamy się do zbiórki, do czego zachęcamy także Was!

sty 17
Czy COVID-19 powoduje wypadanie włosów?

Jaki wpływ na włosy ma COVID-19

Czy zastanawialiście się jaki wpływ na włosy ma COVID-19? O przybliżenie tego zagadnienia poprosiliśmy mgr Martę Kazimierczak, trychologa z gabinetu partnerskiego z jakim współpracuje Trychodgreria w ramach programu Pogotowie Trychologiczne

gru 07
Jak mogę być eko kupując kosmetyki to włosów

Czy mogę być eko kupując kosmetyki do włosów?

Jednym ze sposobów troski środowisko naturalne jest korzystanie z trychokosmetyków w opakowaniach biodegradowalnych. Innym sposobem jest zasadzenie nasionka akacji z butelki po szamponie do włosów

gru 04
Świąteczne vouchery i zestawy profesjonalnych kosmetyków trychologicznych dla Ciebie i dla Twoich Bliskich

Czy trychokosmetyki bądź wizyta u trychologa to dobry prezent "na Mikołaja"?

Czy słusznie uważamy, że kosmetyki są banalnym i mało atrakcyjnym prezentem świątecznym? Czy sprawdzą się przy tej okazji trychokosmetyki? A może lepszym pomysłem będzie bon podarunkowy do trychologa?

1 2

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl