Farbowanie włosów

Sortuj produkty
sortuj wg :

Pierwszy siwy włos na głowie to dla wielu osób to stan rzeczy, z którym nie sposób jest się pogodzić. Niektórzy z nas mimo, że siwych włosów nie mają potrzebują zmiany wizerunku, stąd sięganie po farby. Pamiętajmy, żeby szukać farb certyfikowanych, organicznych, które będą dodatkowo zawierały substancje odżywcze, które korzystnie wpłyną na wygląd włosów. W ofercie sklepu Trychodrogeria znajdziecie właśnie takie produkty. 

1 2 3 4 5 6 7

Wskazówki dla osób regularnie farbujących włosy:

  • Pamiętaj, aby przed farbowaniem wykonać próbę uczuleniową, dokładnie przeczytać instrukcję i dokładnie odmierzyć składniki. Wszystkie te etapy mogą bardzo znacznie wpłynąć na końcowy efekt.
  • W ofercie sklepu Trychodrogeria posiadamy produkty zabezpieczające skórę głowy przed farbowaniem (Ekstrakt ochronny przed farbowaniem MonRin), takie produkty nie wpłyną na absorbcję farby przez włosy. Blokery przed farbowaniem zabezpieczą skórę głowy przed podrażnieniem i przesuszeniem. W szczególności polecane są osobom, które borykają się z problemami skóry głowy, ale również tym, którym włosy nadmiernie wypadają. 
  • Jeśli włosy są bardzo zniszczone, a musisz odświeżać kolor, skup się na odrostach, zrezygnuj z nakładania farby za każdym razem na całą długość włosów. Nie rozjaśniaj zniszczonych włosów, nie zmieniaj koloru zbyt często. 
  • O włosy farbowane trzeba dbać i z odpowiednią pielęgnacją można farbować całe życie i cieszyć się idealnie gładką, błyszczącą i zdrową fryzurą. Przede wszystkim farba wysusza i sprawia, że włosy stają się bardziej łamliwe. Należy zadbać o regularną pielęgnację, zwykle bogatszą niż w przypadku włosów naturalnych. Po myciu włosów używaj mocno nawilżających odżywek, które ułatwią rozczesanie włosów. Koniecznie zainwestuj w olejek do włosów lub silikonowe serum, żeby codziennie zabezpieczać włosy przed dodatkowym negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl