Wypadanie włosów

Sortuj produkty
sortuj wg :

Problem z wypadaniem włosów?

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Trychodogeria.pl, w której znajdziesz starannie dobrane trychokosmetyki najlepszych marek na świecie, których celem jest przeciwdziałanie utracie włosów.

1 2 3 4 9 10 11

Wypadanie włosów to  coraz częstszy problem, dotykający zarówno kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci. Powoduje wiele komplikacji, osoby cierpiące na nadmierną utratę włosów czują się niepewnie, wycofują się z życia towarzyskiego, popadają w depresję. Włosy są szczególnie ważne dla kobiet, gdyż są ich atrybutem kobiecości,  podkreślają urodę i kontury twarzy. Każdego dnia może wypadać około 100 do 150 włosów,  jest to całkowicie naturalne zjawisko, które nie wymaga leczenia.

Zdarza się jednak, że wypadanie nasila się, a na głowie pojawiają się przerzedzenia. Taka sytuacja wymaga szybkiej reakcji i podjęcia odpowiednich działań. Konieczne jest wykonanie niezbędnych badań, gdyż wypadanie włosów może być wynikiem niedoboru ważnych składników lub objawem choroby. Jeśli trycholog wykluczył problemy zdrowotne, należy szukać innych przyczyn. Włosy mogą wypadać z wielu różnych powodów. Poniżej przedstawiono najczęstsze przyczyny tego zjawiska. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, dlatego w przypadku silnej utraty włosów konieczna jest konsultacja z dermatologiem lub trychologiem. Bez względu na przyczynę łysienia zawsze wskazane jest stosowanie skutecznych szamponów, lotionów, ampułek czy aktywnego serum przeciw wypadaniu włosów. Pomogą złagodzić problem, wzmacniając włosy i poprawiając ich ogólną kondycję.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl