Włoskie kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy - Davines

21.02.2023
Szampony, maski, odżywki, peelingi Davines

Jak to się zaczęło?

Przygoda z tworzeniem wysokiej jakości preparatów do pielęgnacji włosów i skóry głowy grupy Davines rozpoczęła się w 1983 roku we włoskiej Parmie. Rodzina Bollati – twórca marki - otworzyła laboratorium badawcze, gdzie opracowano pierwsze receptury produktów do włosów dla wielu renomowanych firm z całego świata. Bazując na tych cennych doświadczeniach w 1993 roku pojawiła się pierwsza linia kosmetyków pod marką Davines, która była przeznaczona wyłącznie do salonów fryzjerskich.

Dla Ciebie - zadbaj o swoje włosy z marką Davines

Kosmetyki Davines spotkać można również w ośrodkach SPA, ponieważ rozszerzono działalność na produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Oddziały firmy Davines obecne są w ponad 90 krajach na świecie, między innymi w Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Hongkongu. Do Polski marka dotarła w 2009 roku i od tego momentu zajmuje wysokie miejsce wśród profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. 

Preparaty do skóry głowy i włosów

Dlaczego kosmetyki Davines?

Linia Davines NATURALTECH, która pojawiła się w sklepie Trychodrogeria, została wyselekcjonawana przez naszych partnerów trychologów. Argumentem stojącym za tym wyborem jest to, że receptury kosmetyków łączą osiągnięcia natury z nowoczesną technologią. Receptury produktów bazują na fitoceutykach, aktywnych związkach biologicznych występujących tylko w roślinach, z których każda posiada wyjątkowe właściwości. Firma Davines dba o jakość, czystość składników zawartych w swoich produktach. Przeprowadzane są rygorystyczne testy przeprowadzane w laboratoriach we współpracy z międzynarodowymi uniwersytetami i ośrodkami badawczymi, gwarantując ich prawidłowość i rzetelność.

NATURALTECH to kompletny system, który rozwiązuje problemy skór z łupieżem, przetłuszczaniem się, a także wypadającymi włosami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl