Koniec Programu lojalnościowego Dbam o włosy

25.11.2022

Zakończenie programu lojalnościowego Dbam o Włosy

 

Informujemy, że wraz z gabinetem partnerskim Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii podjęliśmy decyzję o zakończeniu z dniem 30 listopada 2022 roku wspólnej inicjatywy jaką jest Program lojalnościowy Dbam o włosy. Sprawdź jakie nagrody czekają na Ciebie!

 

Rozliczenie punktów uzyskanych w programie lojalnościowym Dbam o włosy

 

Informujemy, że wraz z gabinetem partnerskim Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii podjęliśmy decyzję o zakończeniu z dniem 30 listopada 2022 roku wspólnej inicjatywy jaką jest Program lojalnościowy Dbam o włosy. Program lojalnościowy adresowany do klientów naszego sklepu oraz pacjentów Łódzkiego Centrum Trychologii był realizowany od 2020 roku i wzięło w nim udział kilkaset osób. Zgodnie z Regulaminem Programu wszystkie osoby uprawnione do odebrania nagród będących ekwiwalentem zdobytych punktów w danych roku kalendarzowym zostaną poinformowane o liczbie uzyskanych punktów oraz o przysługujących im gratyfikacjach.

 

 

Odbierz swoje nagrody – rabat do trychologa lub rabat do sklepu internetowego Trychodrogeria.pl

 

W związku z decyzją o braku kontynuacji Programu lojalnościowego Dbam o włosy w roku 2023 i w latach kolejnych, który realizowaliśmy z naszym partnerskim gabinetem trychologicznym Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii, w roku bieżącym przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody.

 

Wybierz i odbierz nagrodę dla siebie lub jako upominek dla Twoich Najbliższych:

 

Rabat 50% na bon podarunkowy do Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii obejmujący konsultację trychologiczną o wartości 150,00 zł – cena po rabacie 75,00 zł.

Bon podarunkowy możesz wybrać w formie papierowej (prosimy o kontakt z recepcją gabinetu) lub w formie vouchera elektronicznego (do samodzielnego wydruku). Bon podarunkowy będzie można zrealizować do 31 marca 2023 roku – liczy się data umówienia na wizytę, a nie data umówionej wizyty.

 

Rabat 50% na bon podarunkowy do Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii obejmujący pakiet 2 konsultacji dietetycznych w ramach programu zdrowego odżywiania włosów o wartości 240,00 zł – cena po rabacie 120,00 zł.

Bon podarunkowy możesz wybrać w formie papierowej (prosimy o kontakt z recepcją gabinetu) lub w formie vouchera elektronicznego (do samodzielnego wydruku). Bon podarunkowy będzie można zrealizować do 31 marca 2023 roku – liczy się data umówienia na wizytę, a nie data umówionej wizyty.

 

Rabat 10% na zakup profesjonalnych kosmetyków trychologicznych i akcesoriów do włosów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego Trychodrogeria.pl

 

Aby zamówić i odebrać swoją nagrodę, w procesie zamówienia wpisz kod rabatowy jaki otrzymałeś/otrzymałaś mailowo od nas lub z Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii. Nagrody można odbierać do 31 grudnia 2022 roku!

 

W imieniu własnym oraz naszego gabinetu partnerskiego Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii pragniemy podziękować wszystkim Uczestnikom Programu, życząc nieskrywanej radości z odebranych nagród.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom Programu!

 

Jednocześnie już dziś anonsujemy nowy program lojalnościowy dla klientów sklepu internetowego Trychodrogeria.pl, który planujemy uruchomić w przyszłym roku. Szczegóły wkrótce! Zaglądajcie zatem na stronę internetową naszego sklepu oraz na nasze media społecznościowe - profil Trychodrogeria Profesjonalne Kosmetyki Do Wlosow na Facebooku oraz na Trychodrogeria na Instagramie by trzymać rękę na pulsie.

 

Zespół sklepu internetowego Trychodrogeria Pogotowie Trychologiczne

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl