BANDI -NOWA marka z produktami trychologicznymi już dostępna!

28.10.2022

BANDI - wypadanie włosów, łupież, przetłuszczanie, świąd

 

O marce BANDI

 

Kosmetyki trychologiczne marki BANDI

 

BANDI to polska firma rodzinna, która została założona 35 lat temu przez pasjonatkę kosmetologii i absolwentkę Wydziału Chemii Politechniki Szczecińskie - Bogdę Draniak. Przedsiębiorstwo od początku swego istnienia konsekwentnie stawiało na tworzenie wysokiej jakości kosmetyków dla kobiet, a wśród nich kremów do pielęgnacji twarzy i ciała oraz kremów do profesjonalnej pielęgnacji włosów. W produktach BANDI znajdziemy wyselekcjonowane i dokładnie przebadane składniki, o udowodnionym działaniu. Dzięki tym cechom produktów kosmetycznych i trychokosmetyków są one z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w kuracjach domowych, ale także z powodzeniem stosowane są w zabiegach kosmetycznych i trychologicznych w gabinetach w całej Poslce.

 

Trychologiczna linia produktów BANDI została stworzona z myślą o osobach borykających się z problemami skóry głowy takimi jak łupież, świąd, nadmierne wydzielanie sebum, czy wypadanie włosów. Składniki aktywne zawarte w produktach, są pochodzenia naturalnego. Znajdziemy w nich mi.in. biotynę, witaminę E, kofeinę, korzeń łopianu, kwas mrówkowy, olej migdałowy, pokrzywę zwyczajną, proteiny sojowe, skrzyp polny, tymianek pospolity, wąkrotkę azjatycką i żeń-szeń. To bogactwo natury zawarte zostało w składach szamponów do włosów, ekstraktach do włosów, tonikach, lotionach i peelingach do skóry głowy marki BANDI.

 

Stwórz swój profesjonalny szampon do włosów i skóry głowy!

 

Czy wiesz, że za pomocą trychologicznych kosmetyków od BANDI możesz stworzyć swój własny szampon, dzięki któremu działanie np. szamponu przeciw wypadaniu włosów będzie intensywniejsze i skuteczniejsze? Tego typu rozwiązania stosowane są w gabinetach trychologicznych, gdzie produkty używane podczas zabiegów, np. podczas zabiegów wzmacniających włosy są nierzadko ze sobą dobierane w odpowiednich proporcjach ta, by uzyskać jak najlepsze efekty. Oczywiście trycholodzy wykonują te działania, bazując na swojej wiedzy, doświadczeniu i analizując składy produktów, dobierając odpowiednie produktu pod kątem zidentyfikowanego problemu włosów lub skóry głowy. Choć dla Ciebie może to być zadanie niemalże z pogranicza magii i alchemii, zapewniamy Cię, że i Tobie uda się stworzyć prosty, lecz skuteczny szampon!

 

Jak możesz to zrobić?

 

Do wykonania szamponu potrzebny będzie ekstrakt, lotion lub ampułka. Mogą to być produkty przeznaczone do walki z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy, suchym lub tłustym łupieżem, swędzeniem, bądź wypadaniem - w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać*. Wykonanie Twojego spersonalizowanego szamponu trychologicznego jest bardzo proste! Wystarczy dodać bezpośrednio do szamponu ok. 30 kropel ekstraktu, lotionu lub ampułki, stworzymy tym samym indywidualny produkt, który będzie odpowiadał na konkretne potrzeby skóry głowy i włosów.

 

* Zalecamy wcześniejszy kontakt ze specjalistą, by zidentyfikować problem skóry głowy lub włosów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl