Zestaw 3 różnych produktów wzmacniających włosy, nieodzowne wsparcie w kuracjach przeciw wypadaniu włosów, łysieniu, na porost włosów

Lotiony wzmacniające, przeciw łysieniu, stymulujące wzrost włosów

Zestaw 3 różnych lotionów trychologicznych wzmacniających włosy, nieodzowne wsparcie w kuracjach przeciw wypadaniu włosów, łysieniu, na porost włosów.
463,00
PLN
za
szt.
szt.

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  • * Oświadczam, iż zapoznałam/em się z Regulaminem Trychodrogerii i Regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną i akceptuję ich postanowienia.
  • * Oświadczam, iż zapoznałem się z przysługującymi mi prawami, celami i zakresem przetwarzania moich danych osobowych, wskazanymi w Regulaminie Trychodrogerii, Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną, Polityce Prywatności, Polityce Cookies.
  •  

Zestaw 3 różnych lotionów trychologicznych wzmacniających włosy, nieodzowne wsparcie w kuracjach przeciw wypadaniu włosów, łysieniu, na porost włosów. Celem ich wspólnego działania jest zahamowanie wypadania włosów, wzmocnienie włosów, odrost nowych włosów, a finalnie zagęszczenie włosów. Zastosowanie zestawu 3 toników do skóry głowy bardzo korzystnie wpłynie na szybkie wzmocnienie włosów.

Lotion przeciw łysieniu androgenowemu 5-alf jest pomocny w terapii dla kobiet i mężczyzn. Hamuje on negatywne działanie hormonów męskich na mieszek włosowy. Jest również bardzo skuteczny w w działaniach profilaktycznych. Lotion Md-phytostem jest szczególnie przydatny w przypadkach wypadania włosów wywołanego stresem. Pobudza on krążenie skóry głowy, która wskutek stresu ulega znaczącemu pogorszeniu. Zbliżone działanie ma także esencja organiczna Organic Essence.  One jednak, dodatkowo hamuje nadmierne wypadanie włosów i stymuluje je do wzrostu.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl