Blog

Nowości

W tej sekcji dowiesz się, jakie nowe produkty trychologiczne pojawią się lub są obecnie nowością w naszym sklepie. Uzyskasz informacje o tym w jakim kraju są produkowane, jaki jest ich charakter zastosowania oraz co je wyróżnia na tle innych produktów przeznaczonych do pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Zobacz wpisy >>>

Porady

Dowiedz się, jak pielęgnować skórę głowy niwelując niechciany łupież, nadmierne przetłuszczanie się, czy nasilone wypadanie włosów. Sprawdź, jakie produkty trychologiczne polubi Twoja skóra głowy i włosy. Poznaj sposoby i korzyści stosowania trychokosmetyków, które pomogą rozwiązać Twój problem ze skalpem oraz łodygą włosa. W tej sekcji znajdziesz wskazówki pielęgnacyjne oraz prezentacje produktów dostępnych w naszym sklepie.

Zobacz wpisy >>>

Wiedza dla Panów

Jak szybko rośnie broda? Co wpływa na gęstość i zdrowy wygląd zarostu? Jaki wpływ na Twoje włosy ma dieta? Na te i inne (nie mniej ważne) aspekty prawidłowej pielęgnacji Twojego skalpu oraz włosów na głowie jak i na brodzie dowiesz się w tej sekcji. Zdrowa broda to atut współczesnego mężczyzny! Przyzna to nie jedna kobieta...

Zobacz wpisy >>>

Okiem trichoskopu

Blog dla trychologa, kosmetologa, dietetyka, psychologa, fryzjera. Poszerz swoja wiedzę w dziedzinie trychologii, problemów skóry głowy i włosów.

Zobacz wpisy >>>

Aktualności w Trychodrogeria.pl

Sekcja informacyjna dla klienta, poświęcona sprawom organizacyjnym sklepu Trychodrogeria.pl oraz innym wydarzeniom.

Zobacz wpisy >>>

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl