Zestawy trychokosmetyków na Dzień Matki

19.05.21

 

Dzień Matki 2021 w Trychodrogerii

Dla naszych kochanych Mam coś na wzmocnienie włosów i na zwiększenie ich objętości! Nasze ulubione marki!

 

Stamin Complex ORising – zestaw przeciw wypadaniu na wzmocnienie naszych włosów.

Nowa terapia, która jest wynikiem zaawansowanych badań nad opóźnieniem starzenia się torebki włosa. Formuła oparta jest na roślinnych komórkach macierzystych, które dostarczają ważnych elementów odżywczych i pozwalają zachować zdrowie ludzkich komórek. Aktywne roślinne komórki macierzyste zawarte w Stamin ORising, pozyskiwane są z rzadkich gatunków jabłek jabłoni domowej, które rosną w Szwajcarii. Owoce posiadają specyfikę długiego zachowania bez utraty świeżości, dzięki wysokiemu stężeniu kwasów i garbników. Testy laboratoryjne potwierdzają, że roślinne aktywne komórki macierzyste utrzymują witalność skóry głowy, opóźniają naturalny proces starzenia się torebki włosa i mają odmładzające działanie na poziomie komórkowym. Polecamy w szczególności kobietom w okresie menopauzy i po menopauzie. Nie trzeba tak wiele!

 

W zestawie Stamin Complex ORising znajdują się:

 

Stamin ORising Szampon z roślinnymi komórkami macieżystymi

Przeznaczony jest dla osób o włosach cienkich, borykających się z problemem wypadania włosów oraz dla tych, którzy chcą zachować na dłużej piękny wygląd włosów i zdrową skórę głowy.

Zawiera substancje powierzchniowo czynne, które chronią hydrolipidowy płaszcz i strukturę włosów. Dzięki obecności moringi olejodajnej ma silne działanie anty-zanieczyszczeniowe, ponieważ zmniejsza przyczepność cząsteczek pyłu do włosów. Szampon delikatnie czyści, a także odżywia i wzmacnia ze względu na obecność białek soi.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, a następnie spłukać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

 

Stamin ORising Complex 12x7ml

Wynik bardzo zaawansowanej formuły charakteryzującej się obecnością roślinnych komórek macierzystych, które pomagają spowolnić proces starzenia mieszków włosowych i ułatwiają ich regenerację. Przeznaczony dla osób z problemem słabych i cienkich włosów, również wypadających. Pozwala na dłużej zachować młodość skóry głowy i włosów.

Sposób użycia: dwa razy w tygodniu równomiernie rozprowadzić na skórze głowy, nie spłukiwać. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Może spowodować lekkie tymczasowe zaczerwienienie skóry głowy w wyniku stymulacji mikrokrążenia krwi.

 

Zestaw Stamin Complex na Dzień Matki w Trychodrogerii

 

Filler system – zestaw poprawiający wygląd włosów oraz zwiększający ich objętość

Linia ORising Hair Filler System jest wynikiem najbardziej zaawansowanych badań. Opiera swoją formułę na równowadze między kwasem hialuronowym i keratyną.

 

W zestawie Filler System znajdują się:

 

Filler System ORising - szampon nadający objętości

 

Delikatnie oczyszcza, a zawarte w nim zrównoważone środki powierzchniowo czynne pantenol i olej arganowy pomagają zachować integralność struktury włosa.

 

Filler System - maska zwiększająca objętość

 Zwiększa połysk oraz ułatwia rozczesywanie. Jest bazą do zastosowania ORising Hair Filler z kwasem hialuronowym – fluidu.

 

Fluid zwiększający objętość - Hair filler z kwasem hialuronowym 

Dzięki obecności kwasu hialuronowego nadaje objętości, lekkości i witalności włosom słabym i suchym oraz pomaga zapobiegać ich kręceniu i puszeniu pod wpływem wilgoci.

Sposób użycia: nałożyć na dłonie od 5 do 15 kropli. Zastosować produkt przy nasadzie włosa. Kontynuować stylizację włosów bez spłukiwania.

                                                                                                                   

Zestaw Filler System na Dzień Matki w Trychodrogerii 

 

Oba zestawy doskonale sprawdzą się dla Mam po 40 roku życia. Życzymy Wam Wszystkim długowieczności, nie tylko piękna Waszych włosów!!!

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl