Konkurs trychologiczny z okazji Dnia Kobiet

04.03.21

Konkurs trychologiczny z okazji Dnia Kobiet

  Życzenia i konkurs trychologiczny z okazji Dnia Kobiet

 

Blondynki, szatynki, brunetki i rude – wszystkie Kochane nasze Panie

 

Z okazji zbliżającego się święta Dnia Kobiet pragniemy Wam życzyć nie tylko silnych, pięknych i zdrowych włosów, które na co dzień podkreślają Waszą urodę i siłę charakteru, ale również wszelkiej życzliwości, wrażliwości i ciepła wypływającego z każdego zakamarka otaczającego Was świata. Czerpcie z każdego dnia najwięcej ile możecie i nigdy nie zapominajcie, że jesteście największym diamentem wśród niezliczonych cudów naszej Planety. A dla Waszych mężczyzn najjaśniejszą gwiazdą na niebie dziennym i nocnym!

 

 

Czy wiecie kto według badań ma najwięcej włosów?

 

Zachęcamy do udziału w konkursie z okazji Dnia Kobiet zorganizowanego przez nasz partnerski gabinet trychologiczny z Łodzi, w ramach którego do wygrania są trzy darmowe konsultacje trychologiczne. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie czy więcej włosów mają blondynki, szatynki, brunetki czy rude? Pytanie wydaje się pozór trudne, ale odpowiedź bez większego trudu znajdziecie na profilu Dbam o włosy – Martha Orchis Łódzkie Centrum Trychologii.

 

Podczas konsultacji będziecie mogli zaciągnąć specjalistycznej porady u doświadczonego trychologa, który zbada i przeanalizuje stan Waszych włosów i skóry głowy oraz podpowie w jaki sposób prawidłowo pielęgnować włosy i skórę głowy, a następnie poradzi jakich profesjonalnych kosmetyków trychologicznych używać, zważając na zdiagnozowane dermatozy i problemy z włosami.

 

Konkurs trwa do soboty 6 marca 2021 roku do godziny 15.00, a nagrody w postaci darmowej konsultacji trychologicznej będą do odbioru w Dniu Kobiet. Szczegóły konkursu znajdziecie na profilach:

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl