Trychodrogeria.pl z prawem ochronnym na znak towarowy

01.12.20

 

Nasz sklep internetowy z trychokosmetykami z ochroną znaku towarowego

 

Na podstawie decyzji z dnia 14 października 2020 roku Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej udzielił firmie Commercio Aleksander Rutkowski, właścicielowi marki Trychodrogeria Pogotowie Trychologiczne prawa ochronnego na znak towarowy słowno-graficzny Trychodrogeria Pogotowie Trychologiczne.

 

Co oznacza „R” w kółku?

 

Litera „R” w kółku jest skrótem od angielskiego słowa „registered”, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „zarejestrowany”. Jest ona międzynarodowym oznaczeniem ochronnym znaków towarowych. R-ki można używać jedynie przy tych nazwach, grafikach i hasłach reklamowych, które zostały zastrzeżone jako znaki towarowe w Urzędzie Patentowym, stając się własnością przedsiębiorcy.

 

 

Jakie korzyści wynikają z ochrony prawnej naszego znaku towarowego?

 

Korzyści z dokonanej przez nas rejestracji znaku towarowego znajdują się zarówno po stronie sklepu internetowego z kosmetykami trychologicznymi jak po stronie naszych Klientów. Podstawową korzyścią dla obu stron jest ochrona marki  Trychodrogeria Pogotowie Trychologiczne ® przed próbami przejęcia oraz przed podszywaniem się pod nią w kampaniach marketingowych. Oznacza to, że w sytuacji kiedy inny podmiot handlujący produktami tychologicznymi będzie korzystał z identycznego lub podobnego znaku towarowego i tym samym wprowadzał Was, naszych Klientów w błąd, będziemy mogli skorzystać z instrumentu prawnego by zakazać tego procederu. Stanowi więc ono skuteczne narzędzie do walki z nieuczciwą konkurencją. Dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo Waszych zakupów i naszej wzajemnej komunikacji. Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych na Instagramie i Facebooku, gdzie uzyskacie dużo przydatnych informacji na temat szerokiej gamy profesjonalnych kosmetyków do włosów dostępnych w ofercie Trychodrogerii. Zachęcamy również do śledzenia profilu Dbam o włosy na Facebooku, prowadzonym przez naszych partnerów z Łódzkiego Centrum Trychologii. Otrzymacie tam zdrową dawkę merytorycznej wiedzy na temat najskuteczniejszych sposobów pielęgnacji włosów oraz samych włosów i zróżnicowanych problemów skóry głowy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl